دانلود سریال دیوار به دیوار 1 کم حجم

دانلود سریال دیوار به دیوار 1

 

می زنند پشت دستان تو پرندگان بسیار مرده اند با بهترین آوازهایشان برای تو نه ، نه نه آفتاب گردان ها نمی خندند لبخند می زنند گوشواره های تو مروارید های سیاه ملیله دوزی شده اند پیشکش بی رویا زندگی کردگان ساکن دوزخ به رویایی ترین گوش ها تو را پلک بر هم زدنی کافیست تا تمام آفتاب گردان ها تا مسافران خسته ی در خواب بر برکه چون برگ های سرخ با باد دور و دورتر شوند نه "کیکاووس یاکیده" پی نوشت (24 آبان 93): این شعر قبلا اینجا به نام خانم "صبا میراسماعیلی" ثبت شده بود که ظاهرا اشتباه بود و اصلاح شد. سپاس از دوستعزیزی که اطل

دیوار به دیوار 1 - Divar Be Divar سال ساخت: 1395 | پخش: 96 | پخش کننده : کول دانلود تهیه‌ کننده: رحیمی نادی | کارگردان: سامان مقدم | نویسنده: خشایار الوند http://www.cooldownload.ir

بازیگران سریال دیوار به دیوار 1 گوهر خیراندیش ، فرهاد آییش ، رویا تیموریان ، ویشکا آسایش ، آزاده صمدی ، حسن زارعی ، پژمان جمشیدی ، امیرمهدی ژوله ، یاسمینا باهر ، علی شادمان ، مهسا تهماسبی. 

خلاصه داستان دیوار به دیوار 1: داستان چهار خانواده را روایت می کند که به دلایلی مجبور می شوند سه ماه در یک خانه با یکدیگر زندگی کنند. این چهار خانواده هیچ آشنایی با یکدیگر ندارند و در یک روز بنا به اتفاقی مجبور می شوند که با هم زندگی کنند.. 

خبرهای جدید از دیوار به دیوار 1 این سریال در آغاز خانه ما نام داشت. زمان و شبکه پخش دیوار به دیوار 1 نوروز 96 هر شب ساعت 20:45 از شبکه 3 سیما. 

 

 

 

دانلود سریال دیوار به دیوار 1

/ 0 نظر / 104 بازدید