دانلود سریال شهرزاد قسمت هشتم 8 فصل سوم 3 کم حجم

دانلود قسمت هشتم فصل سوم شهرزاد 

زخمم آن‌قدر عمیق شده که می‌توان در آن درختی کاشت؟ بگویم غمینگم و مرگ کاری نمی‌کند دستت را بر شانه‌ام بگذار و مرگ را متوقف کن دارم می‌روم، دارم نامم را از دهان دنیا خالی می‌کنم. "غلامرضا بروسان" منبع: خبرآنلاین برچسب‌ها: اشعار غلامرضا بروسان 2 نظر | توسط: نیما شنبه 24 مرداد‌ماه سال 1394 ساعت 01:19 ق.ظ در پی تو با یک دست تو را لمس می کنم. و با دست دیگرم به تو می اندیشم. عزیزم! در پی تو دستم آنقدر بزرگ می شود که از مرز می گذرد... "زنده یاد غلامرضا بروسان" از کتاب: مرثیه برای درختی که به پهلو افتاده است دفتر عشق: غمگین ترین درد، مرگ نیست، دلبستگی به کسی است که بدانی هست اما اجازه ی بودن در کنارش را نداری...! 

شهرزاد 3 - Shahrzad 3 نویسنده: حسن فتحی و نغمه ثمینی سال ساخت: 96 | پخش: 96 | پخش کننده: کول دانلود شمار بخش ها: 15 | تهیه‌ کننده: محمد امامی | کارگردان: حسن فتحی http://www.cooldownload.ir

خلاصه داستان قسمت هشتم فصل 3 سریال شهرزاد ادامه داستان شهرزاد 2 است. در فصل سوم سناریو جذاب تر و تماشایی تر می شود و خبر احتمالی ازدواج دوباره شهرزاد و قباد می تواند باشد.

بازیگران قسمت هشتم سریال شهرزاد 3 شهاب حسینی ، ترانه علیدوستی ، مصطفی زمانی ، پریناز ایزدیار، امیر جعفری ، گلاره عباسی، رضا کیانیان و...

زمان پخش قسمت هشتم فصل سوم شهرزاد در شبکه نمایش خانگی زمستان 96.

امامی درباره نبود علی نصیریان و حذف کاراکتر بزرگ‌آقا نیز اظهار کرد:با وجود همه پتانسیل و جذابیتی که علی نصیریان و این شخصیت داشت، حذف بزرگ آقا آگاهانه‌ترین تصمیمی بود که حسن فتحی گرفتند. بزرگ آقا قطعا یکی از کاراکترهای ماندگاری‌ست که علی نصیریان بازی کرده و با وجود منفی بودن نقش، مردم آن را خیلی دوست دارند.

 

 

 

 

دانلود قسمت هشتم فصل سوم شهرزاد

/ 0 نظر / 82 بازدید