دانلود فیلم امپراطور جهنم 1397 کم حجم

دانلود فیلم امپراطور جهنم

 

 در خانه چشمانت هستند در خیابان باران به من گفته بود که در خانه دلم گرم خواهد شد و لبانم لبان تو را زمزمه خواهند کرد در خیابان باران به من گفته بود باران در آینه می‌بارد اندوهت مرا آب می‌کند من نیستم. "شهاب مقربین" برچسب‌ها: اشعار شهاب مقربین 1 نظر | توسط: نیما سه‌شنبه 6 مهر‌ماه سال 1395 ساعت 02:29 ب.ظ دستت را بده دریا عمیق است تنهایى، عمیق تر دستت را بده با هم دست و پا بزنیم پیش از آن که غرق شویم. "شهاب مقربین" برچسب‌ها: اشعار شهاب مقربین 1 نظر | توسط: نیما سه‌شنبه 6 مهر‌ماه سال 1395 ساعت 08:22 ق.ظ دستت را به من بده همه ی راه ها که با پا پیموده نمی شوند. دستت را به من بده... "شهاب مقربین" برچسب‌ها: 

 

امپراطور جهنم (امپراطور جهنم) Empratoor jahanam سال ساخت : 1395 | پخش : ؟ | پخش کننده : کول دانلود تهیه کننده: محمد خزاعی | نویسنده:؟ | کارگردان: پرویز شیخ طادی http://www.cooldownload.ir

اسامی بازیگران امپراطور جهنم  علی نصیریان , فرخ نعمتی , علیرام نورایی , صبا کمالی , سعید راد , کورش زارعی.

خلاصه داستان امپراطور جهنم: درباره تروریست ها و داعش است. 

خبرهای جدید از امپراطور جهنم این فیلم پس از 4 سال توقیف به زودی اکران خواهد شد (22 دی 95).   جوایز و افتخارات امپراطور جهنم این فیلم از جشنواره فجر 95 انصراف داد. 

محمد خزاعی یکی از فعالان سینمایی در حوزه رسانه های مقاومت است و آثار مهمی را در جشنواره فیلم «مقاومت» در ایران ارایه داده است. وی در این آثار، شخصیت رهبران مقاومت یعنی سید حسن نصرالله دبیرکل حزب الله و عبدالملک الحوثی رهبر انصارالله یمن را به نمایش گذاشته است. این پروژه سینمایی به صورت مخفیانه و به دور از چشم رسانه های محلی و بین المللی تولید شده است و بدون شک این فیلم در ایران و کشورهای منطقه با مشکلاتی مواجه خواهد شد و جنجال های گسترده ای را در پی خواهد داشت.»

 

 

 

دانلود فیلم امپراطور جهنم

/ 0 نظر / 72 بازدید