دانلود فیلم تنگه ابوغریب کم حجم

دانلود فیلم تنگه ابوغریب

 

 با دست‌های من به زندگی فرمان بده فقط دست‌هات را از تنم بر ندار! برو از اینجا برو فقط یک بار برگرد و نگاهم کن کوتاه اگر توانستی باز هم برو. همه جا دنبالت می‌گردم حتا در ذهن آدم‌های غریبه که از کنارم عبور می‌کنند و مرا نمی‌بینند پس کجایی آقای من! چرا همه جا هستی و من تو را نمی‌بینم؟ می‌شود وقتی از کنارم می‌گذری موهام را بهم بریزی بعد مرتب‌شان کنی؟ چرا بوسم نمی کنی؟ تنم مال تو بوسم نکن ببین چگونه برای لب‌هات گریه می‌کند تنم نفس‌هات مال من؟ راه برو بگذار تماشا کنم تو را نه، راه نرو می ترسم پلک بزنم دیگر نباشی! می‌شود اسمارتیزهای رنگی را بریزم توی یقه‌ات بعد دنبال‌شان بگردم؟ تو را به خدا نگذار گمت کنم! چقدر دنیا ناامن 

فیلم تنگه ابوغریب - Tange Abu Ghoraib سال ساخت: 1396 | پخش: ؟ | پخش کننده: کول دانلود تهیه کننده : سعید ملکان | نویسنده و کارگردان : بهرام توکلی http://www.cooldownload.ir

اسامی بازیگران تنگه ابوغریب جواد عزتی، امیر جدیدی، حمیدرضا آذرنگ، علی سلیمانی، قربان نجفی و مهدی قربانی

تنگه ابوقریب فیلمی به نویسندگی و کارگردانی بهرام توکلی و تهیه‌کنندگی سعید ملکان و محصول سازمان هنری رسانه ای اوج در سال ۱۳۹۶ است.[۱] نخستین نمایش این فیلم در جشنواره فیلم فجر خواهد بود. این فیلم یکی از 3 فیلمی است که سازمان اوج در سی و ششمین جشنواره فیلم فجر و در کنار فیلم های به وقت شام و سوء تفاهم اکران خواهد کرد.

خلاصه داستان تنگه ابوغریب: فیلم جدید توکلی در حوزه دفاع مقدس و جنگ قرار دارد. با توجه به پروداکشن عظیم فیلم نیز قرار است فیلمبرداری آن در چند شهر مختلف انجام شود.

خبرهای جدید از تنگه ابوغریب اولین نمایش این فیلم در جشنواره سی و ششم فیلم فجر خواهد بود.

در حالی که برخی به اشتباه نام این فیلم را «تنگه ابوغریب» نوشته اند، نام اصلی این فیلم تنگه ابوقریب است. ابوقریب یکی از مناطق استان ایلام است که برخی اشتباهاً آن را با ابوغریب کشور عراق که نام زندان معروف این کشور روی آن است یکسان فرض کرده اند. در حالی که ابوقریب در استان ایلام ایران و ابوغریب در حومه شهر بغداد عراق قرار دارد.

 

 

 

دانلود فیلم تنگه ابوغریب

/ 0 نظر / 90 بازدید