دانلود کامل فیلم قهرمانان کوچک صفحه ویژه

دانلود فیلم قهرمانان کوچک

 

مهر‌ماه سال 1391 ساعت 09:51 ق.ظ دست هایت را که میگشایی... دست هایت را که میگشایی انگار در آغوش تو است همه افق چشمهایت را می بندی چه گرم و لذت بخش است این هم آغوشی با صحرا زیر چشمان دختر خورشید انگار سالهاست این صحرا با کسی نبوده است که این چنین هرم گرمایش همه چیز را آب می کند و تو نیز آب می شوی در این شمارش تند لحظه ها "حمید هوشمندی دفتر عشق: شعرهایم را میخوانی ... میگویی پیچیده است، قبــــول ! امـــا ... مــن فقط ... چشــــم های تو را مینویــسم .

قهرمانان کوچک Ghahremanane Koochak سال ساخت: 1395 | پخش: 96 | تهیه کننده: ؟نویسنده و کارگردان: حسین قناعت | پخش کننده: کول دانلود

لیست بازیگران فیلم قهرمانان کوچک: برزو ارجمند، بیژن بنفشه خواه، بهنوش بختیاری، آناهیتا همتی، ارژنگ امیرفضلی، نادر سلیمانی، شهرام قایدی، عباس محبوب، یوسف کرمی (قهرمان المپیک در نقش خودش)، افشین سنگ چاپ، ابراهیم شفیعی، فرهاد بشارتی، مینا سلیمانی، مرتضا رستمی، فرزاد حاتمیان همراه با هنرمندان خردسال یاس نوروزی، پارسیا شکوری فر، عرفان برزین، کامیار محمدی، امیرکیان عبدی و ایمان امیری.

 خلاصه داستان قهرمانان کوچک: با مخاطب قرار دادن خانواده های ایرانی به خصوص دانش آموزان و نوجوانان تلاش دارد تا فرهنگ حمایت از کالای ایرانی را به آنان آموزش دهد. 

 خبرهای جدید از قهرمانان کوچک به گفته کارگردان فیلم، فیلمبرداری به پایان رسیده و وارد مرحله تدوین شده است. (7 امرداد 95)

 جوایز و افتخارات قهرمانان کوچک...  تاریخ اکران قهرمانان کوچک12 مهر 96. زمان پخش در شبکه نمایش خانگینزدیک به 6 ماه پس از اکران. 


  

 

 

 

دانلود فیلم قهرمانان کوچک

/ 0 نظر / 197 بازدید